Odběr novinek

Kalendář

Archiv

Distanční výuka

Jídelníček Praskačka

Jídelníček Sedlice

 ֍ Je značka pro nově publikované informace

 

Aktuality


 

Školní časopis - Družina ֍

V březnu 2021 jsem pro vás připravila v Teams ONLINE časopis, který vám měl zpříjemnit dlouhé chvíle, kdy jste musely být doma a nechodily do školy. V dubnu k němu přibylo další číslo, které jsem věnovala Velikonocům a řekla jsem si, proč s tím nepokračovat dál…. více zde ...

...

Informace k nástupu dětí do školy od 12.4.2021 - ZŠ Praskačka ֍

Žáci by se měly vrátit do školy 12.4. V našich podmínkách (malý počet žáků) nehrozí rotační výuka. Nastoupí všichni žáci. Testování žáků proběhne v pondělí a ve čtvrtek. Veškeré podrobnosti o druhu testů a způsobu testování Vám sdělíme hned, až dostaneme manuál s přesnými instrukcemi. Budeme Vás neprodleně informovat.

Podrobnější informace zde ...

...

Plán na měsíc duben 2021 - ZŠ Praskačka ֍

Program činností a akcí pro měsíc duben 2021 zde ...

...

Přidáno osvědčení do projektu Africké zvíře do každé rodiny

O projektu I Osvědčení

...

Pozvi zvíře na oběd - MŠ Sedlice - MŠ Praskačka
Naše mateřské školy se zapojily do projektu královédvorské ZOO:" Pozvi zvíře na oběd!"
Příznivci královédvorského safari mohou nově zvát své zvířecí oblíbence na sváteční oběd, brunch či večeři. Zaplacením účtu za denní krmení pro vybraná zvířata pomohou safari parku vypořádat se s důsledky koronavirové krize, a to formou finančního daru.

Děkujeme všem dětem a rodičům, že se zapojili a pomohli nakrmit zvířátka v ZOO Dvůr Králové. Za MŠ děti hlasovaly pro ŽELVU OBROVSKOU. Naši výstavku certifikátů jsme zaslali i do ZOO, za kterou nám upřímně poděkovali. Určitě budeme pokračovat dál.
Certifikát zde I Bližší informace zde I Webové stránky projektu zde I Fotogalerie zde

...

Zápis do mateřských škol Praskačka a Sedlice

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022. Zápisy budou probíhat v měsíci květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Informace k zápisu I Kritéria k přijetí I Žádost Word I Žádost PDF I Čestné prohlášení Word

V prohlížeči Microsoft Edge se u wordového souboru otevře v levém dolním rohu nabídka, kde si můžete soubor otevřít nebo uložit. V prohlížeči Google Chrome je třeba přidat Rozšíření prohlížeče a můžete soubor v prohlížeči i editovat. Naleznete jej zde...

...

Zápis do první třídy Základní školy Praskačka - ZŠ Praskačka

Vážení rodiče,
zápis do 1. třídy Základní školy a mateřské školy Praskačka se uskuteční online v termínu od 9. dubna do 16. dubna 2021.

Informace o zápisu I Žádost Word I Žádost PDF

 

V prohlížeči Microsoft Edge se u wordového souboru otevře v levém dolním rohu nabídka, kde si můžete soubor otevřít nebo uložit. V prohlížeči Google Chrome je třeba přidat Rozšíření prohlížeče a můžete soubor v prohlížeči i editovat. Naleznete jej zde...

...

Distanční vzdělávání dětí a spolupráce s rodiči v době uzavření MŠ - MŠ Sedlice
Obecná informace I Informace k distančnímu vzdělávání I Materiály a úkoly

...

Distanční vzdělávání dětí a spolupráce s rodiči v době uzavření MŠ - MŠ Praskačka
Obecná informace I Informace k distančnímu vzdělávání I Materiály a úkoly

...

Nové emailové adresy, rozdělovník - ZŠ Praskačka
Vážení uživatelé webových stránek, pedagogové, žáci, přátelé školy, instituce a společnosti,
Naše školské zařízení začalo v roce 2019 a 2020 využívat služeb Microsoft 365 Education. Díky tomu mohlo zajistit jak distanční výuku, tak větší komfort a bezpečnost v komunikaci žáků, pedagogů a ostatních pracovníků školského zařízení. Každý zaměstnanec školského zařízení a žáci základní školy od 3. třídy tak mají k dispozici svůj školní Microsoft účet i svojí školní emailovou adresu. Emailové adresy žáků slouží výhradně ke komunikaci uvnitř školského zařízení a k výuce, proto nebudou zveřejňovány. Emailové adresy zaměstnanců jsou již na webových stránkách školy.
S tímto souvisí i změna komunikačních adres navenek. Postupně se budou měnit emailové adresy jednotlivých součástí školského zařízení a postupně budou odbourávány komunikační kanály, které nějakým způsobem již nevyhovují. Budeme se snažit u jednotlivých součástí školského zařízení zajistit přechodné období tak, aby přechod byl plynulý a žádné zprávy se neztratily. Žádáme vás však o používání nových emailových adres co nejdříve po jejich zveřejnění. Přispějete tak k funkčnosti systému a většímu zabezpečení komunikace ... více zde

Děkujeme

 

Co nás čeká


ZŠ Praskačka

 


MŠ Praskačka

 


MŠ Sedlice